This must make me older than dirt, then, as I remember $20.00 ounces, and "lids" for $15.00.
Come to think of it, those cheap dope prices make me wonder just how I remember anything from those days at all.
Quote:
Originally posted by wolf
I don't remember a 5 cent loaf of bread, but I do remember a $40 ounce of weed. And good weed too ... no paraquat.
|